UNIT TEKNIKAL DAN PRODUKSI UNIT TEKNIKAL DAN PRODUKSI

Encik Mohd Haizal bin Abdul Ghafar

Ketua Unit Teknikal dan Produksi
Tel: 05-450 5603
Email: haizal@upsi.edu.my

Encik Zazul Azwan bin Mat Shah

Penerbit Rancangan
Tel: 05-450 6783
Email: zazul@upsi.edu.my

Encik Ali bin Ahmad Tahir

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Tel: 05-450 6710
Email : ali.a@ict.upsi.edu.my

Encik Ellankoualan a/l Vellasamy

Penerbit Rancangan
Tel: 05- 450 6783
Email: ellan@upsi.edu.my

Encik Zaid bin Abdul Ghaffar

Penerbit Rancangan
Tel: 05-450 6783
Email: zaid@upsi.edu.my

Encik Zulbakri bin Ujang

Penerbit Rancangan
Tel: 05-450 6783
Email: zulbakri@upsi.edu.my

Encik Malek bin Sulamin

Penerbit Rancangan
Tel: 05-450 6783
Email: maleksulamin@yahoo.com

Encik Mohd Aliff bin Mohd Asri

Penerbit Rancangan
Tel: 05-450 6783
Email:aliff.asri@upsi.edu.my

Puan Nurul ‘Aishah binti Meor Shakri

Pereka Grafik
Tel: 05-450 6710
Email:nurulaishah@upsi.edu.my