PENGURUSAN

Prof. Madya. Dr. Muhammad Fazli Taib bin Saearani

Dekan

Tel: +605-450 5515
Email: fazli@fmsp.upsi.edu.my
EXPERT@UPSI

Dr. Christine Augustine

Timbalan Dekan (Akademik dan Antarabangsa)
Menanggung Tugas

Tel: +05-450 6763
Email: christine@fmsp.upsi.edu.my

EXPERT@UPSI

Dr. Lena Farida binti Hussain Chin

Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Inovasi)
Tel: +05-450 5909
Email: lena.farida@fmsp.upsi.edu.my

EXPERT@UPSI

Prof. Madya. Dr. Mohd Azam bin Sulong

Timbalan Dekan (Hal Ehwal Pelajar dan Alumni)
Tel: +605-450 6724
Email: azamdungun@upsi.edu.my

EXPERT@UPSI

Puan Nooraini binti Abu Kassim

Timbalan Pendaftar
Tel: +605-450 6711
Email: nooraini@upsi.edu.my

Dr. Wong Huey Yi @ Colleen Wong

Ketua Jabatan Muzik dan Pendidikan Muzik
Tel: +605-450 6740
Email: colleen@fmsp.upsi.edu.my

EXPERT@UPSI

Zolkipli Abdullah

Ketua Jabatan Seni Persembahan
Tel: +605-450 6743
Email: zolkipli@fmsp.upsi.edu.my

EXPERT@UPSI